اخذ گواهی BS 7629-1 برای کابل های اعلام و اطفاء حریق

اخذ گواهی BS 7629-1 برای کابل های ا...
  • نام نویسنده :فراز میهن خواه
  • تاریخ انتشار :۳ خرداد ۱۳۹۹
استاندارد bs 7629-1

اخذ گواهی BS 7629-1 برای کابل های اعلام و اطفاء حریق

شرکت سیلیکون کابل یاقوت با افتخار به اطلاع می رساند که این مجموعه اولین دریافت کننده و تنها دارنده گواهی خوداظهاری استاندارد بین المللی BS 7629-1 برای کابل های اعلام و اطفاء حریق در صنعت سیم و کابل کشور می باشد.

BS7629-1 به عنوان استانداردی بین المللی برای کابل های مقاوم در برابر آتش اعلام و اطفاء حریق می باشد. شایان ذکر است که این گواهی بر مبنای استانداردی بین المللی است که الزامی برای وجود آن در شرکت ها نیست ، ولی دارا بودن آن نشان دهنده پیشرو بودن در این صنعت می باشد.

لذا بنا به درخواست شرکت سیلیکون کابل یاقوت از سازمان ملی استاندارد ایران و ارایه استاندارد بین المللی این فراورده و همچنین دارا بودن آزمایشگاه تخصصی کابل های اعلام و اطفاء حریق که در صنعت سیم و کابل کشور منحصر به فرد بوده و از تولید کنندگان معتبر کابل های اعلام حریق در سطح بین المللی الگو گرفته است، این شرکت موفق به دریافت گواهی ثبت خود اظهاری محصول با استاندارد بین المللی BS 7629-1 گردیده است.

این شرکت با طراحی و تولید این نوع از کابل ها که با کد مشخصه STANDARD 30 ، STANDARD60 ، ENHANCED 120 از یکدیگر متمایز می شوند، گامی عظیم در راستای خودکفایی کشور عزیزمان در این صنعت برداشته است.

 


استاندارد bs 7629-1