درباره شرکت

شرکت سیلیکون کابل یاقوت البرز به ‌عنوان برترین تولیدکننده انواع سیم و کابل‌های نسوز سیلیکونی در سطح ملی و بین المللی در راستای تامین نیازهای ذینفعان و ارتقاء رضایت مشتریان، خود را موظف و متعهد به بهبود مستمر کیفیت محصولات و خدمات با استفاده از استقرار سیستم های نظام مند مدیریت کیفیت ISO9001:2015 و مدیریت کیفیت آزمایشگاه ISO/IEC17025:2017 در چارچوب‌های ذیل به‌عنوان الگوی نظام تضمین کیفیت می‌نماید:

خط مشی کیفیت

منشور اخلاقی

–  تولید با کیفیت و پاسخگویی نیاز مشتریان را سرلوحه کارمان قرارداده ایم ودر جهت رضایتمندی مشتریان به این ویژگی پایبندیم.
– همواره حق با مشتری می باشد و می باید با حفظ وارتقاء سطح کیفی محصولات از رضایتمند بودن مشتری به سمت خرسند نمودن مشتری حرکت کنیم.
– با رعایت اصول اخلاقی و اسلامی در تعامل با مشتری و سایر همکاران تلاش مینماییم تا محیطی سالم و پویا داشته باشیم.
–  فرهنگ پاسخگویی صادقانه در مقابل مشتری را از بسترهای تعالی خود و شرکت میدانیم.
– نظم ، آراستگی ، وقت شناسی ، دقت ، صداقت و آمادگی برای ارائه خدمت به مشتری را از اصول مسلم و قطعی موفقیت خود میدانیم.
– تعلقات سازمانی را در خود می پرورانیم و به همکاران احترام می گذاریم تا با همدلی در جهت کرامت و رضایت مشتری و مردم گام برداریم.
– کارکنان شرکت به عنوان ارزشمندترین منابع شرکت می باشند بنابراین از هر کوششی جهت آموزش و بهبود عملکرد کارکنان دریغ نمی نماییم.
– موفقیت های مادی راجهت بقاء شرکت مورد توجه قرار داده ایم وآنرا وسیله ای برای تامین اهدافی گسترده تر ، که همانا اشتغال زایی و رونق اقتصادی و فنی کشور میباشد میدانیم.
– رعایت احترام ، ادب و نزاکت و عدالت و انصاف را یکی از رموز بقاء شرکت تلقی میکنیم.
– تلاش مینماییم با رعایت اصول صرفه جویی و پرهیز از تجمل گرایی و هزینه های غیرضروری در استفاده از منابع و امکانات موجود ، قیمت تمام شده محصولات را با حفظ کیفیت کاهش دهیم.
– دریافت هرگونه انتقاد، اظهارنظر و پیشنهاد از سوی همکاران و مشتریان را مشتاقانه ارج نهاده و از آن به عنوان زمینه ساز رشد و ارتقای خود و شرکت استفاده مینماییم.

چارت سازمانی